"Miły WOMP" w województwie Mazowieckim

by Anonim
(Mazowieckie)

Mazowiecki Ośrodek Medycyny Pracy w Warszawie

Mazowiecki Ośrodek Medycyny Pracy w Warszawie

Witam Panie Darku.
Naczytałem się i naoglądałem Pana przed swoimi badaniami i przyznam że trochę się tego bałem. Wpadłem za 0.38promila i prawko na 6 miesięcy poszło. Oczywiście w następstwie skierowania na psychotesty i badania lekarski.Psychotesty zrobiłem jakiś czas temu i była to bajka.Dla wszystkich z okolic Warszawy i nie tylko polecam pracownię w której byłem. Kto chce wiedzieć jaka to pracownia moje gg 45460902. Jak to się odbywało???? Dosłownie 20 minut. Krótkie odpowiedzi na jakieś 40 pytań bo taki jest wymóg. Później 8 tablic Ravena dla przedszkolaków i na koniec naciskanie tylko prawą nóżką jakie by się światełko nie zapaliło bądź sygnał. Dosłownie 20 minut.


Co do WOMP!!!
Nie wiem gdzie się badacie ale ja byłem dzisiaj. O 7.30 tam wszedłem a o 9.30 było po wszystkim. Jak już wspomniałem bałem się trochę z tego co Pan opowiada ale w moim przypadku sprawdziło się to chyba tylko w około 10%. Na początek po rejestracji najważniejsza opłata 200zł. Później skierowanie do pokoju. Było nas 6. W tym pokoju jakieś 20-25 minut na człowieka.

Wchodziłem trzeci. Pani przesympatyczna. Nie wiem jakim była lekarzem ale wypełniłem jakieś tabelki na co chorowałem ile piję itp. Później ta sama pani sprawdziła mi wzrok a polegało to na odczytaniu liter jednym i drugim okiem. Na koniec Ishihara.


Tablice banalne. Tak wyraźne ze niewidomy by zobaczył. Pani uśmiechnięta żartowała i nawiązaliśmy miłą rozmowę. Podziękowała mi i wysłała na glukozę. Tam kłucie palca i wynik w 10 sekund. Po kłuciu palca już lekarz medycyny pracy. Starsza Pani równie miła jak poprzednia. Zapytała co i jak?? Za ile promili tu przyszedłem?

Czy to pierwszy raz i ile wypijam tygodniowo. Odpowiedziałem szczerze. Potem osłuchanie stetoskopem I NIC WIĘCEJ!!!!!!!!!! DOSŁOWNIE NIC. ZERO POBIERANIA KRWI I GGTP I INNYCH TAKICH!! ZERO OKULISTY, ZAGLĄDANIA I ŚWIECENIA W OCZY!!!!!!! ZERO LARYNGOLOGA I RÓŻNYCH WYGIBASÓW!!!!!!!!!.


Dostałem na 5 lat bo noszę okulary. O dziwo u zwykłych lekarzy medycyny pracy dostawałem wcześniej na 3 lata i PJ wymieniałem już chyba 5 6 razy. CUDOWNY WOMP. Zapraszam na gg 45460902.

Comments for "Miły WOMP" w województwie Mazowieckim

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

May 18, 2015
Rating
starstarstarstarstar
Dzięki za szczegółową relację
by: Dariusz

Pozostaje się tylko cieszyć, że wszystko poszło idealnie i nie powtórzyć tego życiowego błędu w przyszłości. Niestety podejście lekarzy zmienia się diametralnie w stosunku do "recydywistów" i mam tego wiele przykładów w mojej poczcie mailowej.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Orzeczenie lekarskie dla Kierowców.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.