Kwartnik prawo jazdy

by Dariusz
(Wrocław)

Kwartnik Prawo Jazdy

Kwartnik Prawo Jazdy

Kwartnik prawo jazdy. Każdy zainteresowany branżą nauki jazdy wcześniej czy później natknie się na stronę poświęconą wirtualnej nauce jazdy http://www.prawko-kwartnik.info/.

Na 325 podstronach zaindeksowanych przez Google znajduje się ogrom informacji, aczkolwiek przestawionych w miarę przystępnym językiem.

Już z pobieżnej analizy treści stron wynika, że autor przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa ruchu drogowego - czyli w sumie nas wszystkich.

Znajdziemy tam wirtualne animacje miernika czasu reakcji, drogi zatrzymania czy wyprzedzania oraz wiele innych ciekawych kalkulatorów.

Część z nich stanowiła inspirację dla moich stron i internetowych związanych z psychotechniką kierowców.

Wszystkie animacje autor wykonał samodzielnie. Strona istnieje od 2002, a Alexa Rank 718 182 świadczy o tym, że jest często odwiedzana przez internautów. Aktualny Page Rank wg Google - 3.

W zasadzie mogę tylko zaprosić do odwiedzenia Wirtualnej nauki jazdy Kwartnik, aby samemu przekonać się czy miałem rację.

Z uwagi na ilość materiału mało kto jest w stanie przejrzeć podczas jednokrotnej wizyty więcej niż kilka stron.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Recenzja Twojej Strony Internetowej.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.