Mistrz !!!!

by Ewelina
(koło Opola)

Szkołą nauki jazdy Mistrz w Opolu

Szkołą nauki jazdy Mistrz w Opolu

Witam bardzo serdecznie, ja stawiam na szkołę Mistrza!!!

http://mistrz-opole.prawojazdy.com.pl/. Jestem zadowolonym klientem szkoła posiada samochody egzaminacyjne, wielu instruktorów, bardzo dobry łuk i miła atmosfera na co dzień..

Ja przychodząc do mistrza nie potrafiłam posługiwać się sprzęgłem;( nawet ruszać niestety( mój poprzedni instruktor lubi KFC i tam siedzieliśmy) zamiast jeźdźic;( przyszedł czas egzaminu oczywiście nie zdałam,nie potrafiłam ruszać,jak wcześniej już wspominałam - Oblane na dzień Dobry!

Więc zdecydowałam szybko coś z tym zrobić.... trzeba się nauczyć,ponieważ co dalej??? .. przeczytałam forum internetowe zobaczyłam komentarze pozytywne! do nauki

Mistrz w Opolu, więc po stanowiłam zadzwonić umówić się na jazdę! Oczywiści szef szybko ustalił termin pierwszej wizyty;))) ,więc zabraliśmy się do roboty, w 13 h nadrobiłam ruszanie ,skrzyżowania! ronda i w ogóle wiele innych pułapek egzaminacyjnych!!!!


Bardzo miła atmosfera wszystko idealnie tłumaczą,każde skrzyżowania! pułapki, rozrysują;)))) więc nauczyłam się ...wszystkiego w 13 h ;) przyszedł dzień

Egzamin ZDAŁAM dzięki szkole MISTRZ!!!! A zdałam za 3 razem;)))) jestem z siebie samej bardzo Dumna,ponieważ nauczyłam się prowadzić pojazd dzięki właśnie tej szkole!

GORĄCO POLECAM DLA KAŻDEGO MISTRZA ;))) Pozdrawiam ;*

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy w Opolu i woj Opolskim.

Prawo jazdy B1 od 16 lat Opole

by Dariusz
(Opole)

Prawo jazdy B1 od 16 lat Opole

Prawo jazdy B1 od 16 lat Opole

Prawo jazdy B1 od 16 lat Opole
Temat prawa jazdy dla 16 latków budził zawsze moje zainteresowanie, więc z radością mogę poinformować, że jedna ze szkół jazdy w Opolu podjęła się tego wyzwania.

Cena kursu jest zachęcająca - 1200 zł w pakiecie podstawowym B30 to o 250 zł taniej niż we Wrocławiu, a nawet 600 zł niż w Krakowie.

Pakiet za 1450 zł umożliwia aż 10 godzin więcej szkolenia niż we Wrocku. Szkolą na Daihatsu Coure, którego zdjęcie można zobaczyć sobie na stronie internetowej

http://naukajazdyopole.pl/kategoria_b1.php

W zasadzie korzyści prawa jazdy od 16 lat opisałem na innych swoich podstronach, a ośrodek w Opolu niczego nowego nie wymyślił.

Mogę tylko zachęcić do wklejenia podanego wcześniej linka do paska wyszukiwarki i naocznego przekonania się o ofercie tej nauki jazdy. Chętnie też zamieszczę wrażenia kursantów na B1 z tego ośrodka.

Z linków ze strony Szkoły Jazdy Strażak na fora nauki jazdy wynika, że jest więcej opinii pozytywnych, chociaż nie bali się podlinkować opinie krytyczne.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy w Opolu i woj Opolskim.

Swiadectwo kwalifikacji Opole Nysa

by Darek
(Opole/Nysa)

Kursy kwalifikacji wstępnej w Opolu.

Kursy kwalifikacji wstępnej w Opolu.

Świadectwo kwalifikacji Opole, Nysa - nowe kursy świadectwa kwalifikacji wstępnej i szkolenia okresowego.

Wejście nowych kursów na kwalifikację wstępną oraz szkolenie okresowe spowodowało, że wiele ośrodków utraci dotychczasowe pozwolenia na ich prowadzenie.

Kierowcy są zdezorientowani nowymi przepisami i często nie wiedzą co mają robić. To samo dotyczy przewoźników oraz właścicieli firm transportowych.

Często szukają oni informacji w internecie i tutaj pojawia się problem.Ośrodki szkolenia z Opola czy Nysy bardzo słabo się promują w tym zakresie.

Uzyskanie konkretnej informacji graniczy z cudem. Bardzo często dzwoniący korzystają i informacji z innych województw.We Wrocławiu jest to adres e-mail: info@prawojazdy.wroc.pl

Bardzo często następuje decyzja o zrobieniu świadectwa kwalifikacji we Wrocku. Nie jest to wbrew pozorom aż takie trudne. Dojazd autostradą A4 to niecała godzina jazdy, a nauka w systemie E-learning odbywa się w elastycznych godzinach.

W zasadzie wymagana jest podstawowa znajomość komputera.
Do ośrodka na Weigla 12 we Wrocławiu przyjeżdżają kierowcy z całego województwa wrocławskiego, więc i Ci z opolskiego są również mile widziani.

Ostatecznie nie ma znaczenia, gdzie zrobi się szkolenie konieczne do wymiany prawa jazdy zawodowego. Na koniec kierowcy są wysyłani do lekarza i na psychotesty. Te dwa orzeczenia też są wymagane do wymiany prawka /co 5 lat lub 30 miesięcy/.

Świadectwo kwalifikacji Opole, Nysa we Wrocławiu?? Dlaczego nie spróbować !!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy w Opolu i woj Opolskim.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.