Kurs na przewoz rzeczy Cena Wroclaw

by Dariusz
(Wrocław)

Kurs na przewóz rzeczy Cena Wrocław. Pierwszy raz robiłem kurs w Wordzie na Ziębickiej Koszt 800 zł. Byli wtedy monopolistą i szkolenie oprócz wysokiej ceny było po prostu koszmarem.

Traktowano nas jak dzieci, a podejrzliwość w sprawdzaniu obecności to była prawie patologiczna.

Kurs dokształcający na przewóz rzeczy robiłem już na Weigla. Cena 350 zł to było taniej o 50 zł niż w Wordzie. Wykładowcy jakoś poważniej podchodzący do spraw merytorycznych. Nie miało się wrażenia, że ktoś jest tam przypadkiem.

Porównywałem wcześniej w internecie ceny na rynku dolnośląskim. Znalazłem jakąś firmę już za 250 zł, ale w zasadzie odwalali totalną sztukę.

Wydaje mi się, że jeżeli ktoś chce choć trochę skorzystać ze szkolenia, to warto pójść do sprawdzonego Ośrodka. Dobre opinie słyszałem też o Kursancie z Tarnogajskiej.

Tym nie mniej następne szkolenie okresowe zrobię też na Weigla 12 we Wrocławiu. Mają też nieźle wyposażoną salę komputerową.

Kurs na przewóz rzeczy we Wrocławiu to nie tylko cena za szkolenie !! Niestety często przekonujemy się o tym po jego zakończeniu.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Zaproszenie Badania Kierowców Psychotesty.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.