Kurs na prawo jazdy B1

by Grzegorz
(Strzelin)

Kurs na prawo jazdy B1 we Wrocławiu.
Robiłem kurs na B1 na Weigla. Szkolili mnie na Smarcie i Daihatsu.

Samo szkolenie odbyło się bardzo sprawnie. Wcześniej już jeździłem różnymi samochodami. Kurs można skończyć już w ciągu miesiąca.

Problemem są terminy w Wordzie na Ziębickiej. W moim przypadku na początku miało to być za 3 tygodnie. Jednak udało się przyśpieszyć, bo ktoś zrezygnował ze swojego egzaminu.

Pomimo, że szkoła dowiedziała się dzień wcześniej, to podstawili auto na egzamin. Wprawdzie pożyczone z innej nauki jazdy, ale Smart był dokładnie identyczny. Jedyną różnicą był kolor karoserii.

Sam egzamin zdałem w ciągu dwudziestu pięciu minut. Trochę ciężko opanować stress na egzaminie, ale wszystko poszło gładko.

Zastanawiam się, czy kurs na kat B robić u siebie w Strzelinie czy również we Wrocławiu ?? Na miejscu jest nieco taniej, ale egzamin i tak trzeba zdawać we Wrocku.

Mam dwa lata ma decyzję, a tym czasem objeżdżam już moje Daihatsu Cuore. Trochę małe, ale na dojazdy do szkoły wystarczy.Zarejestrowany tylko na dwie osoby i ściągnięty z Niemiec przez handlarzy z Kłodzka.

Japończyk z manualną, pięciobiegową skrzynią biegów. Na drodze do Wrocławia wyciągnął 120 km, pali około 5 litrów na setkę.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy B1.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.