Miejsce na Twój artykuł w Guest Blogging na mojej stronie

Od pewnego czasu czułem intuicyjnie ideę guest blogging. Z licznych linków, które umieściłem w różnych katalogach czy artykułów w tzw presell pages zaledwie dwa osiągnęły Page Rank 1. Pierwszy z nich był w serwisie wizytówka a drugi ku mojej radości w jakimś "preclu".Niestety blisko połowa katalogów znikła /wraz z linkami/, a to samo odnosi się do tzw presell pages. przypuszczam, że właścicieli po prostu nie stać na domenę i hosting oraz sponsorowanie czyichś linków. Tym nie mniej kilka stron internetowych,

Prawo jazdy kategorii C

które zgodziły się udostępnić miejsce na moją reklamę, przynosi mi najwięcej pożytku.Właściciel raczej nie zlikwiduje swojej głównej strony, która mimo wszystko nagania mu klientów, raczej nie interesuje go moja podstrona i bardzo często link rośnie w siłę /czy chce czy nie/.


Od 2 sierpnia 2012 Loty widokowe Wrocław

Jeżeli strona jest powiązana tematycznie, to czasem nawet mam z niej jakieś przekierowania. Tym nie mniej zaobserwowałem inne zjawisko.


Kilka szkół jazdy pozwoliło mi mieć wgląd w ich statystyki, a jednocześnie zmuszając mnie do artykułów promocyjnych z linkiem /na podstawie ich materiałów/. Okazało się,że nawet do 8% wejść na ich strony było z moich serwisów.

Korzyścią dla mnie było zdecydowane urozmaicenie mojej strony, podczas gdy oni mieli konkretnych klientów, których ja potem badałem odpłatnie /jako kandydatów do prawa jazdy/.

Stopniowo oprócz linków zacząłem wprowadzać promocyjne filmy wideo oraz posiłkować się działalnością danego OSK. Bardzo często szukając danej szkoły jazdy, potencjalny kursant zaczynał od mojego serwisu i spędzał na nim więcej czasu niż na stronie firmowej !!

W momencie kiedy wyczytałem o pomyśle guest blogging na serwisach angielskojęzycznych, zorientowałem się od razu, że ta idea jest stworzona dla mojej strony internetowej.Od razu zdecydowałem, że jeżeli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia w temacie prawa jazdy, to chętnie mu udostępnię swoją stronę . Oczywiście nie ma tu miejsca na duplikaty czy jakieś inne kopie lub spam.

Zasada jest jasna : oryginalny i ciekawy artykuł, poprawnie napisany i bez prawa powielania nawet na swojej stronie www. guest blogging Artykuł musi mieć pomiędzy 500 a tysiąc słów. Przy pomocy różnych narzędzi internetowych sprawdzam, czy tekst jest oryginalny. Duplikaty są od razu odrzucane !!

Ze swojej strony wyrażam zgodę na jeden link typu follow, w tym jeden zrobiony pod SEO. Zastrzegam sobie zmianę tekstu dotyczącą ortografii, gramatyki lub skrócenia nieistotnych dla mnie fragmentów.Cukrzyca a prawo jazdy

Jeżeli idea guest blogging zainteresowała Ciebie i masz ochotę zamieścić swój artykuł związany z szeroko pojętym prawem jazdy, to zapraszam serdecznie do formularza kontaktowego


Dodaj swój artykuł w guest blogging

Zasady dodawania artykułów


Masz Swoją ciekawą historię w temacie guest blogging ?

Masz coś ciekawego na ten temat? Po prostu podziel się z nami!

[ ? ]

Dołącz zdjęcie - Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Przeciwwskazania zdrowotne do Prawa Jazdy

Badania kandydatów na kierowców przez lekarzy uprawnionych:

Badania kierowców Autobusów