Ekspresowe egzaminy WORD

by Andrzej
(Wroclaw)

Ekspresowe egzaminy WORD Wrocław

Jestem potencjalnym kierowcą po 50-ce trzech nieudanych próbach egzaminacyjnych. Pomimo starań i wyjeżdżeniu ponad stu godzin. Nie mam pretensji do egzaminatorów ale do systemu egzaminacyjnego w jaki zostali wtłoczeni.

Zastanawianie się czy wina leży po stronie zdającego czy egzaminatora nie ma sensu gdyż jest to sprawa zawsze indywidualna. Wrocławski Word stał się fabryką stresu egzaminatorzy są zobligowani pracy na akord cel nadrzędny to przerób i kasa . Przyczyna zbyt wielu zdających i za mało egzaminatorów skutek konieczna słaba zdawalność.

Podam wam swój przypadek egzamin miał się rozpocząć o godz 14.00 bylem na miejscu o 13.30 i zacząłem się przyglądać egzaminom egzaminatorzy uwijają się jak w ukropie co chwila ktoś nie zdaje normalna ,,rzeźnia' wśród zdających niepewność i stres co oni tu robią ze swoimi skromnymi umiejętnościami.

Mija 14.20 wywołują chyba jeszcze zdających
od 13.00 i wreszcie przychodzi Pan który nam mówi o rozpoczęciu egzaminów o 14.00 jedno jest pewne będziemy zdawać nie trzeba już sprawdzać czy czasem nie pomyliliśmy terminu.

Czekam na swoją kolej godz 15.10 wywołują moje nazwisko spieszę się egzaminator młody człowiek uprzejmy ale widać ze się spieszy teoretyczny wylosowałem olej i przeciwmgielne zdążyłem wskazać tylko bagnet i szybko włączyć przeciwmgielne udziela mi się pospiech i nerwowość egzaminatora . Jazda po łuku 1 błąd brak upewnienia się o możliwości jazdy błąd drugi brak płynnej jazdy i koniec egzaminu 7 minut od rozpoczęcia do wypisania arkusza egzaminacyjnego odetchnąłem z ulgą już po.

Nie wiem kogo bardziej żałować siebie za niezdany egzamin czy egzaminatora, który leciał po następnego kandydata na kierowce, on był już spóźniony.
Jeśli chcecie spokojnie zdawać egzamin który sprawdzi wasze umiejętności idą wam szanse na prawo jazdy to na pewno nie we Wrocławskim WORDZIE.Pozwalniał egzaminatorów sprzedał sprzęt a zdających przybywa

Comments for Ekspresowe egzaminy WORD

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Apr 04, 2012
Rating
starstarstarstarstar
Zwolnij
by: Anonymous

Masz problem. To, że egzaminator się spieszy wcale nie znaczy, że ty też musisz. To samo dotyczy sytuacji na drodze, gdy paru idiotom bardzo pilno nie możesz dawać wywierać na siebie presji.

Apr 04, 2012
Rating
starstarstarstarstar
Wywieranie presji
by: Anonymous

Masz problem. To, że egzaminator się spieszy wcale nie znaczy, że ty też musisz. To samo dotyczy sytuacji na drodze, gdy paru idiotom bardzo pilno nie możesz dawać wywierać na siebie presji.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opinie na temat Egzaminatorów.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.