Egzamin na Egzaminatora

by Zbyszek
(Legnica)

Odradzam komukolwiek uczestnictwo w kursie na egzaminatora we wrocławskim WORD. Z 26 Osób 9 nie zdało w tym 4 instruktorów nauki jazdy.

Tak było w tamtym roku. Ja mam prawo jazdy od 1971 roku a od 1977 kat. A B C D E . Od 1982 roku jestem instruktorem kat. A B c D E nigdy nie zapłaciłem mandatu za wykroczenie drogowe.

Zdałem też egzamin w języku angielskim na prawo jazdy kat. A B C D E w Anglii i posiadam brytyjskie prawo jazdy. We wrocławskim WORD pod pozorem zrobienia z nas "ekspertów" niektórzy egzaminatorzy (słynny pan Stanisław) leczą swoje kompleksy i odbudowują naszym kosztem ambicję zawodowe.

Szkopuł w tym, że sami niekiedy nie znają odpowiedzi na niektóre pytania, które zresztą sami redagują. Po za tym wykazują (niektórzy) pełną nonszalancję i tak np.: Pan Stanisław pewnego dnia podczas wykładu wziął 2 panie z Urzędu Marszałkowskiego oraz dyrektora WORD z Jeleniej Góry - uczestników kursu i wyszedł z nimi na 1,5 godziny zostawiając nas kursantów, nie licząc się zupełnie z nami.

Zapłaciliśmy bowiem za kurs 3500 PLN, to po co się później starać. Nawet dyrektor wrocławskiego WORD uwierzył (taka była argumentacja Pana Stanisława), że poszli oni zjeść ciepły posiłek. Totalny absurd i haniebne lekceważenie kursantów.

Jeśli dodać niemalże zerowe zapotrzebowanie na egzaminatorów, długą listę oczekujących na pracę, żadne przełożenie na podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego w wyniku tych wewnętrznych a później groteskowych egzaminów państwowych, to uwierzcie pieniądze te są wyrzucone w błoto.

Dalsze info na telefon Zbyszek 607 43 11 85

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opinie na temat Egzaminatorów.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.