Brak widzenia u kandydata na Motorniczego?

by Daniel
(Dolnośląskie)

Brak widzenia u kandydata na Motorniczego?

Witam! mam na imię Daniel mam 32 lata moim problem jest niedowidzenie oka lewego,lewym okiem widzę w pól a prawym idealnie.Jeżeli chodzi o ostrość to na lewym mam -0.75 i na prawym 0.50.

Proszę mi powiedzieć P.mgr jak to jest niby przy niedowidzeniu niema się widzenia przestrzennego czyli nie ocenia się tzw odległości...P.mgr zdawałem badania psychotechniczne i wszystko zaliczyłem.Okulista stanowi problem czyli tzw lekarz medycyny pracy...jak to jest medycyna jest jedna a każdy lekarz inaczej mówi....szok!

Od 18 września 2011 Tramwaje w zajezdni na ulicy Kamiennej

P.mgr rodzice chodzili zemną od małego wszędzie dbali jak mogli a lekarz-lekarze zepsuli mi lewe oko...wadę niedowidzenia stwierdzona około 5-6 roku życia jak proces widzenia się kończy i już jest za późno...nigdy nie miałem żadnego wypadku itd także to nie jest powodem uszkodzenia oka lewego.Słucham na pana stronie wiele rzeczy ale....
Od 18 września 2011 Tramwaje w zajezdni na ulicy Kamiennej

P.mgr dlaczego mam być gorszy teraz jest problem z pracą itd.Zdrowie jest ważne!!!!Jestem cały zdrowy wszystko bym przeszedł w medycynie pracy tylko ten dział okulistyczny te lewe oko:-(((((((((. Medycyna,maszyny książki to nie wszystko.Inaczej jest na badaniu inaczej jest w rzeczywistości.

Zresztą mam niedowidzenie a i tak zdałem badania...oceniam odległość.Ale co zrobić z okulistą???????????????????. Pole widzenia miałem wykonane i zaliczone jako norma prawidłowego widzenia.Niby to jest +,że mogę dostać warunkowo zdolność może mi P.odp na te wszystkie pytania??????

Bardzo dziękuję i proszę o zrozumienie.Praca jako motorniczy to całe moje życie od małego jest to moim zainteresowaniem.
Od 18 września 2011 Tramwaje w zajezdni na ulicy Kamiennej

Odpowiedź
@Niestety jest to zbyt wielka odpowiedzialność przy wożeniu ludzi,
aby ktoś dopuścił Pana z jakimś większym problemem z ostrością wzroku
i osoba która wystawia orzeczenie ponosi za to odpowiedzialność
http://youtu.be/ItP7P4uH1TU

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Kurs na motorniczego tramwaju.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.