BRAK WEZWANIA NA BADANIA LEKARSKIE PO UTRACIE PRAWO JAZDY

by Jacek
(Lublin)

Terminy badań wynikające ze skierowania Starosty.

Terminy badań wynikające ze skierowania Starosty.

Witam serdecznie mam na imię Krzysiek. Piszę do Pana z prośbą wyjaśnienia problemy dotyczącego braku skierowania na badania. A mianowicie. Prawo jazdy zostało mi zabrane 11 miesięcy temu na okres 1 roku.

Po upływie tego okresu mam się zgłosić po odbiór prawo jazdy. Ale wątpię że wydział komunikacji odda mi je bez badań lekarskich na które nie dostałem skierowania. Co mam zrobić w tej sytuacji? Oraz 2 Pytanie. Czy badania można zrobić bez skierowania przez policje??

Moja odpowiedź
Na początku spróbowałbym odebrać prawko bez tych badań, bo w końcu obowiązek policji musiał być spełniony w ciągu 30 dni!!


Tym nie mniej zdarzają się sytuacje, że wydział komunikacji wymaga tych badań!! Wtedy temat opisałem w tym filmie wideo.


Proszę odpisać jak skończyła się ta sprawa. Serdecznie zapraszam do opisania dalszej części swojego przypadku!!

P.S. W chwili obecnej skierowanie wydaje starosta powiatowy i praktycznie skończyły się problemy z wydawaniem skierowań. Może zdarzyć się spory czas oczekiwania, ale lepiej samemu upomnieć się o nie, niż zbytnio przeciągać sprawę.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania psychotechniczne we Wrocławiu.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.