Badania w prywatnej przychodni?

by Edward
(Siemianowice Śląskie)

Badania lekarskie za alkohol są tylko w WOMP

Badania lekarskie za alkohol są tylko w WOMP

Szanowny Panie straciłem prawo jazdy w wyniku kontroli rutynowej. Dla mnie to był szok ponieważ piję okazyjnie raz dwa razy w roku, a jaki wstyd.

Skończył się okres zakazu nałożonego przez sąd zapisałem się na badania do WOMP w Sosnowcu. Na badania szedłem pewny, przecież wiem jakie mam zdrowie i jak się czuję, po badaniach dostałem orzeczenie negatywne.Powód zachwianie równowagi i podejrzenie picia alkoholu,wyznaczono termin drugiego badania za 0,5 roku. Pragnę dodać wyniki wątrobowe miałem bardzo dobre 4-04 - 2017 pobrano mi krew do analizy.

20 -04-2017 zbadał mnie lekarz, okazało się, że wyniki wątrobowe mam bardzo dobre, więc dodatkowo skierowano mnie na badania do laryngologa które muszę zrobić do 20-05-2017.

I badania psychologiczne idąc do WOMP na badania miałem już zrobione badania psychologiczne, więc nie rozumiem o jakie badania chodzi, prawo jazdy miałem kat. B,nie byłem zawodowym kierowcą.


Zastanawiam się czy taka procedura jest zgodna z prawem, mam ponad 60 lat. Być może chcą mnie odstawić na margines społeczny, mieszkam w Siemianowicach Śląskich.

Czy jest możliwość zrobić badania w Pana przychodni?Moja odpowiedź
Nie ma możliwość zrobienia tych badań w jakiejkolwiek przychodni. W rachubę wchodzi tylko wojewódzki ośrodek medycyny pracy, właściwy dla miejsca zamieszkania.

Czy takie badania będą honorowane przez wydział komunikacji w Siemianowicach Śląskich ,

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Pytania i Odpowiedzi -Gdzie, za ile, czy?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.