Badania psychologiczne po awanturze

by Jacek
(Małopolska)

Prokurator kieruje na badania psychologiczne

Prokurator kieruje na badania psychologiczne

Sprawa kierowania na badania kierowców przez prokuraturę, sądy lub inne organy ścigania - z reguły powiązanie z alkoholem.Witam, mam taki ciekawy przypadek do opisania, a mianowicie otrzymałem skierowanie od starosty na badania o istnieniu lub braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów na wniosek prokuratora. Chciałbym tu zaznaczyć, że nie zostałem zatrzymany pod wpływem, żadnych kolizji, ani też nie mam zatrzymanego prawka.

Sprawa dotyczyła zupełnie innego paragrafu. Jednak prokurator stwierdził, że to iż pod wpływem alkoholu wszczynam awantury to stanowię zagrożenie dla ruchu.

Pisałem odwołanie do Kolegium Odwoławczego, które jednak podtrzymało wydają decyzje, ponieważ stwierdzono u mnie chorobę alkoholową i tylko to mają i nic poza tym (alkoholu nie pije).

Ciekawy jestem czy zabiorą mi uprawnienia czy też nie. Co Pan o tym wszystkim myśli? Pozdrawiam,Moją odpowiedź na podobnym przykładzie zawarłem w filmiku wideo na początku strony.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Pytania i Odpowiedzi -Gdzie, za ile, czy?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.