B1 Kursant

by Dariusz
(Wrocław Krzyki)

B1 Kursant Wroclaw

B1 Kursant Wroclaw

B1 Kursant Wrocław- w końcu ta największa szkoła nauki jazdy zdecydowała się na zakup nowego Smarta dla szkoleń od 16 lat.

W przeciwieństwie do konkurencji wybrano typowy dla tego ośrodka kolor granatowy, co pozwoli odróżnić go bez problemu od innych podobnych Smartów, jeżdżących w strefie egzaminacyjnej.

Idąc za ciosem obiecano mi kilka filmików z obsługi technicznej oraz jazdy tym autkiem. Z pewnością zaciekawi to internautów, którzy wolą obraz wideo od czytania opasłych instrukcji obsługi czy stron internetowych.

Pierwsze wrażenia zjazdy są wyjątkowo pozytywne nawet po wrocławskich drogach. Auto nie jest wytłuczone, hamulce są bardzo sprawne i ogólnie prowadzi się bardzo przyjemnie.

Pomimo małych gabarytów zewnętrznych jest sporo miejsca zarówno dla większego pasażera jak i kierowcy. Widoczność w lusterkach jak i przez szyby jest bardzo dobra.

Czy Kursant B1 we Wrocławiu okaże się sukcesem? Myślę, że tak. Za cokolwiek się zabrali do tej pory, to "obrócili to w złoto" i ciągle nie uderzyła im do głowy woda sodowa!!

Ale poczekajmy jeszcze do wakacji, aby zebrać pierwsze komentarze /miejmy nadzieję, że zadowolonych/ Kursantów.


Kursant B1 Home Page. Zapraszam do kliknięcia w link prowadzący do strony głównej tej Szkoły Jazdy.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy B1.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.