Prezentacja świateł w nowej Toyocie Yaris z 2014 roku.

Po pięciu latach nastąpiła wymiana floty pojazdów WORD Wrocław. Wysłużone Renault Clio zastąpiła po przetargu nowa Toyota Yaris

Stary model Yaris

Najnowsze auto z 2014 roku

Niestety najnowsza Toyota różni się znacznie od swojej poprzedniczki. Nie chodzi tutaj tylko o lepsze wykończenie wnętrza samochodu, czy wiele innych dodatków polepszających komfort jazdy, ale również zupełnie inne podejście do do przełączania świateł tego pojazdu.

Wraz z instruktorką Moniką, stworzyliśmy cykl filmów szkoleniowych, które przybliżą Ci ten temat i pozwolą bezboleśnie przejść ten element egzaminu praktycznego, tak abyś zdał za pierwszym razem.

Nasze filmiki powstały zaraz po zakupie tego auta w salonie Toyota Nowakowski we Wrocławiu, zaledwie dwa miesiące po światowej premierze tego samochodu. Mam nadzieję, że będą przydatne.

To z pozoru proste zadanie egzaminacyjne, podczas stresu zmienia się w przeszkodę wprost nie do pokonania. Kursanci często zapominają podstaw, szczególnie jak się nie uczyli na najnowszym modelu. Celem filmików wideo jest końcowa powtórka, tak aby pójść bardzo dobrze przygotowanym na końcowe sprawdzenie wiadomości w WORD. 

Obejrzyj pokaz zdjęć nowej Yariski:

jak chcesz więcej informacji lub osobistego szkolenia na nowym aucie, to odwiedź naszą firmę w samym centrum stolicy Dolnego Śląska.

Ośrodek Szkolenia Kierowców EUFORIA

Dane adresowe i kontaktowe do szkoły jazdy, w której Monika jest instruktorem: 

Biuro oraz Sala Wykładowa

Ul. Generała Kniaziewicza 28/1a (boczna ulicy Pułaskiego) – wejście bezpośrednio z przodu budynku od ulicy.

Bardzo dogodny dojazd dla osób spoza Wrocławia i zamiejscowych: Szkoła znajduję się kilka minut od Centralnego  Dworca PKS/Główny PKP.

Dojazd kilkoma autobusami: 145, 146, 149, A, 114, 120, 901, 900P (przystanek Dworcowa)

Tramwaj 0P (przystanek Kościuszki)

Godziny Otwarcia

Poniedziałek do Piątku  17-20

Telefon bezpośredni do Moniki

691 948 461

Poczta elektroniczna; biuro.euforia@gmail.com

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.