Odkurzacz Dyson D25 All Floors Moja opinia jako użytkownika

Odkurzacz Dyson D25 All Floors opinie użytkownika po zakupie.

Mając trochę wolnej gotówki, postanowiłem dokonać zakupu drugiego odkurzacza do celów wyłącznie domowych. Starszy Zelmer znalazł miejsce w mojej przychodni lekarskiej, natomiast otwarty pozostał wybór jego następcy.


Powyżej krótki filmik z moich z pierwszego odkurzania gabinetu

Muszę powiedzieć,że opinie osób kupujących w sklepach internetowych niewiele mi pomogły. Postanowiłem poczytać recenzje angielskojęzyczne.

Również tam wiele opinii jest sprzecznych, tym nie mniej po pewnym czasie wybór zaczął się krystalizować : albo Odkurzacz Dyson D25 All Floors albo któryś z produktów niemieckiej Firmy Miele.
Ta ostatnia jest wyjątkowo przyjazna dla alergików, jej odkurzacze mają chyba najlepsze filtry HEPA na świecie oraz chodzą wyjątkowo cicho.


Dyson służy do sprzątania mojej Przychodni i Pracowni Psychologicznej we Wrocławiu:
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Znajduje to również pewne odzwierciedlenie w cenie.

Tym nie mniej mój wybór padł ostatecznie na Dyson D25 All Floors. Zadecydowały prezentacje wideo na YouTube, aczkolwiek znalazłem też wyjątkowo krytyczne w stosunku do tego modelu odkurzacza.


Zakupu postanowiłem dokonać przez sklep internetowy TylkoMarkowe i tu niespodzianka...Oczywiście na stronie produkt jest dostępny, natomiast w rzeczywistości musiałem czekać aż miesiąc.

W końcu Odkurzacz Dyson D25 All Floors przyszedł za pobraniem przez kuriera 1350 zł. Ma on pięć lat gwarancji, którą jednak trzeba zarejestrować listownie w Wielkiej Brytanii.

Pewnym problemem osób przyzwyczajonych do naszych tradycyjnych Zelmerów może być złożenie sprzętu na samym początku. Tym nie mniej po kilkunastu minutach było już po wszystkim.Pierwsze odkurzanie wypadło pozytywnie. Do inicjacji wybrałem mój gabinet lekarski z tumanami "kotów" za szafkami. Siła ssania jest potężna i szybko kurze zostały usunięte.

Zaskakuje zwrotność odkurzacza. Można naprawdę dotrzeć do wielu niedostępnych zakątków, szczególnie tam gdzie są meble czy inne sprzęty domowe.

Oczywiście moja opinia na jego temat musi być traktowana jako wstępna. Na razie nic się nie zepsuło, sprzęt jest nowy i służy dzielnie domowym porządkom.

Tym nie mniej wyjdą gdy jakieś bolączki, to z pewnością je opiszę. Nie ma sensu, aby reklamować produkt, jeżeli nie jest się z niego w pełni zadowolonym. Tym bardziej, że zacząłem mieć tzw wyrzuty sumienia kupującego, po przeczytaniu pozytywnej recenzji na temat Firmy Miele.P.S. Ku mojemu zaskoczeniu Firma serwisująca Dysona po 5 latach sam zgłosiła się z propozycją serwisu tego urządzenia. Maszynka nie miała żadnych ukrytych usterek, a okres gwarancyjny został przedłuzony.

Masz opinię na temat swojego Odkurzacza. Podziel się z nami.

Jeżeli masz opinię na temat odkurzacza lub innego sprzętu, to koniecznie podziel się z nami. Opinie w sklepach internetowych są czasami automatycznie powielane lub mało wnoszące więc pomóż innym w zakupie.

Zamieścimy każdy ciekawy materiał z możliwością dodatkowych komentarzy!!

[ ? ]

Dołącz zdjęcie - Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Share this page:

Podoba Ci się ta Strona? Dodaj link. Popatrz jak... Would you prefer to share this page with others by linking to it?

Click on the HTML link code below. Copy and paste it, adding a note of your own, into your blog, a Web page, forums, a blog comment, your Facebook account, or anywhere that someone would find this page valuable.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego

Przeszukaj bloga:


Darmowy Dostęp nawet teraz!! Wreszcie się dowiesz:
"Jak przejść psychotesty czy badania lekarskie i cieszyć się swoim prawkiem?Absolutnie zero spamu!!

Zapisz się już dzisiaj do źródła najnowszych informacji o badaniach kierowców z pozycji osoby wykonującej!!

Znam wszystkie problemy trapiące osoby takie jak TY!

Będziesz również dostawał przed wszystkimi /jako bonus/ moje najnowsze filmy wideo w tym temacie.

Dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki od specjalisty o

  • Badaniach kierowców
  • Badaniach na prawko
  • Kursach prawa jazdy,
  • I wiele innych ciekawych kontrowersyjnych tematów!!

Nie udostępniam tego adresu nikomu więcej pod żadnym pretekstem!! Jednym kliknięciem możesz się również wypisać z mojej listy subskrybentów, ale naprawdę nie warto!!Dariusz Kraśnicki Wroclaw

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i medycyny pracy we Wrocławiu.

Przychodnia medycyny pracy i badań okresowych kierowców Ile kosztują badania na prawo jazdy?
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu