Jazdy dodatkowe we Wrocławiu tel 691 948 461

Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław

Jazdy dodatkowe oraz doskonalenie jazdy chyba będą na zawsze związane ze szkoleniem, dla znakomitej większości kursantów

Wykup jazdy dodatkowe po nie zdanych egzaminach

Właściwa technika jazdy, ukształtowana przez instruktora od samego początku, również będzie Tobie pomocna również w przyszłości.

Jest truizmem stwierdzenie, że można zaoszczędzić paliwo i koszty z tym związane, szczególnie podczas jazdy miejskiej. Istotna jest również dynamika jazdy, którą wielu kierowców ma słabo opanowaną, a przekonujesz się o tym na co dzień, ruszając spod sygnalizacji świetlnej.


Zużycie paliwa w Passacie mojej żony /podczas jazdy miejskiej/ jest o 2l/100 km większe niż podczas mojego użytkowania. Piszę o tym tylko dlatego,aby uwidocznić wymierne korzyści materialne z tym związane. O bezpieczeństwie w ruchu drogowym nawet nie wspomnę !!Egzamin praktyczny zarówno w szkole nauki jazdy jak i w WORD Wrocław jest podporządkowany jednemu celowi. Umiejętności bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym, W przypadku gdy zachowania osoby egzaminowanej świadczą o możliwości stworzenia zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, egzaminator natychmiast przerywa egzamin.

Podczas 30 godzin jazdy przewidzianych szkoleniem, rzadko kto nabiera umiejętności idealnej techniki jazdy. Jazdy dodatkowe i doskonalenie jazdy są na miejscu oferowane przez szkoły /tzw szkolenie uzupełniające/. Cena dla kursantów danego ośrodka jest z reguły niższa niż dla obcych.


W chwili obecnej

we Wrocławiu jest to około 40 - 45 zł dla kat B. Osobiście polecam dobranie kilku godzin jazdy dodatkowej w przerwie pomiędzy uzyskaniem zaświadczenia o zakończeniu szkolenia a podejściem do egzaminu praktycznego. Długi czas oczekiwania sprawia, że po prostu zapominasz jak się jeździ.

Sytuacją przymusową były kiedyś jazdy dodatkowe po 3 niezdanych egzaminach państwowych /tzw szkolenie dodatkowe/. Musiałeś wtedy dokupić następne 5 godzin. Obecnie zniesiono ten obowiązek, ale bez dodatkowego szkolenia nie masz szans na egzaminie państwowym.
Podobna sytuacja dotyczy egzaminu wewnętrznego jeszcze w szkole jazdy: W przypadku zakończenia egzaminu z wynikiem negatywnym, na podstawie wypełnionej karty przebiegu egzaminu praktycznego instruktor prowadzący wraz z osobą egzaminowaną ustala dalszy zakres szkolenia niezbędny do uzyskania wszystkich umiejętności. Czyli konkretnie nie jest powiedziane ile godzin jazdy musimy dokupić.

Doskonalenie techniki jazdy po uzyskaniu prawa jazdy trwa całe życie, podczas codziennego używania samochodu. Tym nie mniej, dla osób chcących nieco więcej, polecam wyspecjalizowane ośrodki doskonalenia techniki jazdy- we Wrocławiu tor przy ulicy Rakietowej.

Jazdy dodatkowe Wrocław badania na prawko
Specjalistyczne gabinety lekarskie medycyny pracy

Doskonalenie techniki jazdy weszło jako dodatkowe zagadnienie dla nowych kierowców zawodowych w ramach tzw świadectwa kwalifikacji wstępnej.

 

Może być ono przeprowadzone na torze lub symulatorze. Symulatora na razie nie widziałem więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Wszyscy szkoleni jeżdżą na zajęcia zgodne ze stosownym rozporządzeniem ministra infrastruktury.

Jak musiałeś wykupić parę godzin jazd dodatkowych, aby zdać egzamin państwowy w swoim WORD, to koniecznie skomentuj ten artykuł.

You might like these

Napisz o swoich perypetiach z jazdami doszkalającymi!

Do you have a great story about this? Share it!

[ ? ]

Dodaj zdjęcia or Graphics (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

What Other Visitors Have Said

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Jazdy dodatkowe we Wrocławiu Not rated yet
Witam mam takie pytanie czy można było by u państwa w szkole się doszkolić ,jestem z poza Wrocławia, nie zdałam we Wrocławiu aż 6 razy Doszkolenia …

Click here to write your own.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Jazdy dodatkowe we Wrocławiu Pracownia psychotestów dla kierowców we Wrocławiu i na całe województwo Dolnośląskie Badania psychotechniczne Zabytkowe auto na Kubie; Auto Prawo jazdy Inny ciekawy samochód: Prawo jazdy Prawko