Restauracja Oregano Wroclaw opinie

by Darek
(Wrocław)

Restauracja Oregano Wroclaw

Restauracja Oregano Wroclaw

Restauracja Oregano Wrocław opinie - ulica Kuźnicza 57/58 na rogu ulicy Igielnej.

Zachęcony zdjęciami dań ze strony internetowej
http://oregano.com.pl postanowiłem odwiedzić z żonką ten lokal w pewne sobotnie popołudnie.

Mieliśmy nadzieję spędzić cały wieczór w tej knajpce, bardzo zachwalanej przez ich księgę gości.Miał to być również mój prezent za trudy naszego wspólnego całego tygodnia.

Pierwsze wrażenie mało pozytywne, ale zrozumiałe w sobotę /pora obiadowa/ - nie było za bardzo wolnych miejsc. Tym nie mniej, szczęśliwie usadowiliśmy się gdzieś przy ścianie, przy stoliku dwuosobowym.

Główna sala znajduje się poniżej poziomu gruntu i przy pełnej sali już po chwili dał się odczuć brak sprawnej klimatyzacji. Na szczęście tam się nie pali papierosów.

Pierwszą niespodzianką w menu był zdecydowanie ubogi wybór piwa beczkowego /Lech i Tyskie/ przy jakiś kosmicznych cenach butelkowego. O tym nie wspominano na stronie firmowej za pewnie przestrzegając jakiś zapisów ustawy antyalkoholowej. Nie ma też dań na wynos oprócz pizzy.

Zamówiliśmy Lecha, który był zdecydowanie za kwaśny i prawdopodobnie lekko ochrzczony. W każdym razie różnił się od piw, do których byłem przyzwyczajony.

W oczekiwaniu na główne danie Grillowaną polędwiczkę wieprzową z sosem borowikowym oraz Filety wieprzowe panierowane zapieczone z serem i pieczarkami, ziemniaczki ziołowe, warzywa grillowane euro-mix, zamówiliśmy jeszcze po butelce piwa. Żona wybrała opcję z sokiem imbirowym, aby zabić kwaskowaty smak Lecha.

Pomimo oczekiwania około 40 minut na jedzenie, nie dałem rady wypić drugiej butelki. Jedzenie takie sobie - raczej przesolone, warzywa rozgotowane, mięso ociekające tłuszczem. Pieczone ziemniaczki w mundurkach przypominały mi czasy koloni letnich w latach 70-tych.

Wtedy chodziło jednak o szybkie mało finezyjne nakarmienie narodu, a nie zabawę w nastrój przy świeczkach /paląca się świeczka - zdecydowany pozytyw/.

Osobiście przeszkadzał mi gwar i dość głośna muzyka, ale jest to kwestia gustu. Być może, ktoś kto lubi kameralną atmosferę nie powinien pchać się do Rynku w sobotę.

Z piwem musiało być zdecydowanie nie tak, ponieważ parka z sąsiedniego stolika wypiła tylko po pół butelki.

Rachunek wyniósł 106 zł, ale żona dała 14 złotych napiwku. Wyszliśmy już po 1,5 godziny.

Z pozytywnych rzeczy - toalety bardzo czyste i z porządną armaturą. Wysikanie wodnistego Lecha sprawiło mi zdecydowane wrażenia estetyczne.

Nie znam tej knajpki w tygodniu, ale ktoś kto szuka czegoś spokojnego i kameralnego raczej nie ma tam czego szukać na weekend. Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza i ma inną opinię, to proszę o komentarze.

  • Aby było jasne :
  • Pełne obłożenie stolików świadczy, że raczej mają swoich wielbicieli.


Resztę sobotniego wieczoru spędziliśmy w domu przy butelkowanym Calsbergu z Tesco. Przynajmniej "daje w palnik" i smakuje po ludzku. Zamówiliśmy również kurczaka w pizzerii Bonita /przywieźli do domku/.

Restauracja Oregano Wrocław moje opinie prywatne - naprawdę nie jestem specjalnie grymaśny i raczej przyzwyczajony do zbiorowego żywienia przez 22 lata w wojsku.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prezent na 18 urodziny.

Poznaj Sekrety psychotestów i badań kierowców

Darmowy Dostęp nawet teraz!! Wreszcie się dowiesz:
"Jak przejść psychotesty czy badania lekarskie
i cieszyć się prawkiem?Absolutnie zero spamu!!

Zapisz się już dzisiaj do źródła najnowszych informacji o badaniach kierowców z pozycji osoby wykonującej!!

Znam wszystkie problemy trapiące osoby takie jak TY!

Będziesz również dostawał przed wszystkimi /jako bonus/ moje najnowsze filmy wideo w tym temacie.

Dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki od specjalisty o

  • Badaniach kierowców
  • Badaniach na prawko
  • Kursach prawa jazdy,
  • I wiele innych ciekawych kontrowersyjnych tematów!!

Nie udostępniam tego adresu nikomu więcej pod żadnym pretekstem!! Jednym kliknięciem możesz się również wypisać z mojej listy subskrybentów, ale naprawdę nie warto!!


Dariusz Kraśnicki Wroclaw

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i medycyny pracy we Wrocławiu.

Przychodnia medycyny pracy i badań okresowych kierowców Ile kosztują badania na prawo jazdy?